Dilinizi seçin

MÜLK SATIŞI

Merhaba, evinizi satmayı düşündüğünüz ilk anda aklınıza gelen ve henüz karşılaşmadığınız pek çok konunun bir uzmanı olduğunu bilmek umarım sizi derhal rahatlatır.

İkinci olarak, bu piyasada başarılı bir kanıtlanmış geçmişim var. Emlak süreçlerini gerek alıcı ve gerek satıcı taraf için son derece iyi biliyorum. Zira hem alıcı hem de satıcılar ile aynı anda çalışabilen nadir danışmanlardan biriyim.

Üstelikte bir evi en iyi fiyata en hızlı bir şekilde satmanın gerekliliklerini tam olarak anlıyorum.

Evinizi etkili bir şekilde pazarlamak, nitelikli alıcıları çekmek ve mümkün olan en iyi anlaşmayı müzakere etmek için tüm uzmanlığımı ve kaynaklarımı kullanırken bana Boğaziçi Üniversitesi Felsefe Bölümü mezuniyetimden, farklı emlak firmalarında ve konuda geçmiş başarıları olanlardan almış olduğum eğitimler, tümüyle yüceler yücesi Allah'ın izniyle beni şu an bulunduğum noktaya taşıdı.

Gerek Türkiye'de mülklerin satılması gerekse Amerika'da mülklerin alınması konularına kadar da beni ilerletti.

Son olarak, size olağanüstü müşteri hizmeti sağlamaya kararlıyım. İhtiyacınız olduğunda her zaman benimle iletişime geçebileceksiniz ve her adımda sizi güncel tutacağım. Amacım, beklentilerinizi aşmak ve sonuçtan tamamen memnun kalmanızı sağlamaktır.

Eğer öncelikle ihtiyaçlarınıza öncelik veren, sonuçları teslim eden ve olağanüstü hizmet sağlayan bir emlak firması arıyorsanız, Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı'nın  kurum olduğunu düşünüyorum.

Hedeflerinizi ve nasıl yardımcı olabileceğimi konuşma fırsatını çok isterim. Bana 0532 400 8888 veya +1 631 7203646 numaralı telefonlardan 7/24 ulaşabilirsiniz. Eğer whatsapp ile İsim, soyisim, e-posta adresinizi hatta eğer aklınızda genel fikir olarak satmayı düşündüğünüz için mülk için fiyatı gibi konulardan tek bir mesaj içinde bahsederseniz, size en geç 24 saat içinde uygun gün ve saatlerimi yazabilirim. Bu uygun olan saatlerden seçeceğiniz günde sizinle yüz yüze görüntülü konuşma organize edebilirim veya telefonla toplantımızı yapabiliriz.

MÜLK KİRALANMASI

Gayrimenkul yatırımınızın potansiyelini en üst düzeye çıkarmak ve mülkünüzü kiralama piyasasında değerlendirmek mi istiyorsunuz? Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı'nı sonunda buldunuz. Saygın gayrimenkul yatırım danışmanlığı hizmetimiz, evinizi kiralama sürecini sorunsuz bir şekilde yönetmek ve en yüksek kiralama getirilerini elde etmek için mükemmel bir çözüm sunuyor.

Hayal edin; stres olmadan gerçekleşen bir kiralama süreci, siz sadece izleyin, yatırımınızın büyüdüğünü görün. Tecrübeli profesyonel ekibimiz, kiralama piyasası trendlerine hakimdir ve en yüksek kiralama getirilerini elde etmeniz için çaba sarf eder.

Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı, hedefe yönelik pazarlama stratejilerimiz ve geniş kapsamlı reklam kanallarımız aracılığıyla, mülkünüzü en seçici kiracılara sergileyerek büyük ilgi ve en üst gelir sağlarız.

Ama bu sadece başlangıç. Ekibimiz, evinizi doğru şekilde koruyacak ve değerini artıracak kiracıyı bulmanın önemini biliyor. Gerek İstanbul, gerek New York, gerekse Bodrum'da başlayan mülk yönetimlerimiz talepleriniz doğrultusunda farklı iller ve ülkelerde de size hazır olabilecektir. Kiracı adayları seçimlerinde uyguladıklarımızın sonucunda pek çok mülk sahibi kiracı isimlerini hatta bazen mülklerin yerlerini dahi unutabiliyorlar. Sizin adınıza tüm süreçleri yönetiyor olmamız sorunsuz bir mülk yönetimi size sunmamız bunun başlıca nedeni.

Nice mülklerinizin yönetiminde yer almak için GAYRİMENKUL YATIRIM DANIŞMANLIĞI 7/24 hizmetinizde.

05324008888

Warning! JavaScript must be enabled for this form to work properly.

Mülk Satılması veya Kiralanması İçin Gereken Bilgileriniz

 

63 misafirler ve üye yok çevrimiçi