Dilinizi seçin

Merhaba,

Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı'nı iş takibi sonucunda bu oluşan talepleri de kabul etmeye başladık. Kentsel dönüşüm için sizin adınıza size en uygun inşaat firmasını seçip, gerekli olan müzakereleri sizin en yüksek menfaatiniz ve sonuç alma kesişiminde topluyor, sizin bu süreçlerden zahmetsizce çıkmanızı sağlıyoruz.

Hello,

We are taking all the requirements and needs of your place and owners wishes. Then we are taking them into the reasonable and workable limits. While doing all these we are staying in your top benefit level. Then we are sharing all your needs with the construction companies. We are making all deals for your name. At the end you will be reaching new homes or buildings that is satisfying your current needs. 

By doing that you will be updating your construction and putting them in higher and questionable standards in case you need to question it by having current and updated beneficiaries. 

 for further details +90 532 400 8888 or + 1 631 720 36 46 or Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

18 misafirler ve üye yok çevrimiçi